KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7882236
nr 788 2236
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Akvarell, Parti av Lövudden, Arholma, signerad. , H Lindberg 1917 32x52
Utrop:
1.800 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 oktober 2012
kl 18:07:38
29/10 17:29:47
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg